Контакти:

Адреса:
ГО «Коростишівський мисливський клуб»
Україна, 12500, Житомирська обл., Коростишівський район, с. Струцівка (Щигліівська сільська рада)

Директор
тел.097-8171148


Наші партнери:


ZBROYAR

www.zbroyar.com.ua

Український виробник якісної зброї для полювання та спорту

Розпалюємо багаття у сиру погоду

1. Смолисті гілочки.

Сосна, ялина, канадська ялина, і безліч інших хвойних дерев - це перша зупинка в сиру погоду, оскільки їх деревина має живицю. Живиця - це смола, яка дуже легко спалахує. Відокремте сухі тріски з-під крони дерева, яка захищає їх від вологи.

2. Почистити все.

Кора зазвичай є захисною структурою, яка захищає дерево від вогню. Зніміть сиру кору з палички і запаліть її. Дуже часто суха деревина знаходиться прямо під поверхнею. Особливо якщо це деревина з стоячого мертвого дерева.

3. Розщепніть полінце по всій довжині, щоб воно краще загорілося.

Просто зняти кору недостатньо, розщепніть деревину уздовж, що дозволить оголити внутрішні сухі шари деревини. Буде набагато легше підпалити невелику тріску, ніж усе поліно.

4. Використовуйте правильну форму розпалювання.

Багато спроб розпалити вогонь приречені з самого початку, оскільки форма багаття занадто плоска. Зробіть конус висотою в фут (30 см) з маленьких гілочок і уникайте низьких форм розпалювання. Високий конус дозволяє жару поширюватися ефективніше, підсушуючи гілочки і запалюючи їх.

5. Використовуйте засоби для розпалювання в холодну або сиру погоду.

Таблетки сухого спирту, гелі для розпалювання, ватні кульки, просочені вазеліном або навіть клоччя з дому можуть врятувати життя, коли погода погіршитися.

6. Розводьте багаття з вітряного боку.

Це дозволить вогню поширитися по гілках, охоплюючи їх швидше і краще.

7. Розпалюйте багаття знизу.

Вогонь, як і жар піднімається знизу. Так що будьте впевнені, що ви підносите сірник або запальничку при розпалюванні знизу, до основи багаття. Не витрачайте свій час, намагаючись запалити вогонь зверху, як свічку.

8. Використовуйте багато труту.

Трут - це сухий відмерлий рослинний матеріал, який спрощує розведення вогню. Серцевина розпалювання повинна бути наповнена трутом.

9. Тримайте запас труту під рукою.

Заготовлений трут може врятувати загасаюче багаття або допоможе при розпалюванні вогню в майбутньому.

10. Уникайте ям.

Яма для багаття часто наповнюється водою через вологість, так що зробіть невеликий насип. Це збереже вогнище від вологості та дозволить йому яскраво палати.

 

← назад до списку